Fényfüggöny - 100 db melegfehér LED-del - 3 x 1 m - 230V - távirányítós
7 610 Ft
Dobja fel otthona ablakait ezzel a melegfehér LED-es fényfüggönnyel. A 100 db LED-ből álló függöny tápellátása hálózati áramforrásról történik és az IP44 védelemnek köszönhetően akár kültéren is használható. A nagy ledszámnak köszönhetően csodálatos látványt nyújtanak a különböző fényjátékok, amelyek az adapteren lévő szilikon gomb vagy távirányító segítségével állíthatóak be. Ideális lehet ablakok, filagóriák, erkélyek díszítésére is.
- 100 db melegfehér LED
- Energiatakarékos hálózatos működés
- IP44 védelem
- 8 db fényprogram
- Fehér kábel
- Tartozék távirányítóval
| Fényforrás: | 100 db LED |
| Szálak száma: | 10 db |
| LED-ek száma szálanként: | 10 db LED |
| LED színe: | Melegfehér |
| Energiaforrás: | 100 - 240V, 50/60 Hz |
| Adapter teljesítménye: | 116 mA - 3,6 W |
| Védelem: | IP44 (kültéren is használható) |
| Fényjátékok száma: | 8 program |
| Függöny teljes mérete: | 300 x 100 cm |
| Függönyszálak távolsága egymástól: | 30 cm |
| LED-ek távolsága egy szálon: | 10 cm |
| LED egységek mérete: | 5 mm |
| Kábelhossz (adapter - függöny között): | 3 m |
| Kábel színe: | Fehér |
Kívánságlistám
A kívánságlista üres
Még több karácsony!
Műfenyő - 180 cm - ezüstfenyő dús ágakkal - PVC - havas
36 310 Ft
Műfenyő - 180 cm - ezüstfenyő dús ágakkal - PVC - havas
36 310 Ft
Ajándéktasak - papír, "Kraft" - 265 x 127 x 330 mm - 2 féle / csomag
590 Ft
Ajándéktasak - papír, "Kraft" - 265 x 127 x 330 mm - 2 féle / csomag
590 Ft
Lufi szett - kék-ezüst, karácsonyi motívumokkal - 12 db / csomag
610 Ft
Lufi szett - kék-ezüst, karácsonyi motívumokkal - 12 db / csomag
610 Ft
Karácsonyi dísz - irizáló, akril templom - 75 x 100 x 60 mm
710 Ft
Karácsonyi dísz - irizáló, akril templom - 75 x 100 x 60 mm
710 Ft
Karácsonyi skandináv manó - 60 cm
4 560 Ft
Karácsonyi skandináv manó - 60 cm
4 560 Ft
Karácsonyi asztalterítő futó - fehér / fehér - 180 x 28 cm - 3 féle
710 Ft
Karácsonyi asztalterítő futó - fehér / fehér - 180 x 28 cm - 3 féle
710 Ft
Kandalló LED-es lánghatással - fehér - elemes / USB-s - 60 x 10 x 20 cm
15 990 Ft
Kandalló LED-es lánghatással - fehér - elemes / USB-s - 60 x 10 x 20 cm
15 990 Ft
Szilveszteri nyakkendő - arany glitteres - 41 x 11 cm
750 Ft
Szilveszteri nyakkendő - arany glitteres - 41 x 11 cm
750 Ft
Műfenyő - 150 cm - 3D lucfenyő - kétszínű - PVC
19 800 Ft
Műfenyő - 150 cm - 3D lucfenyő - kétszínű - PVC
19 800 Ft
Karácsonyi dekoráció - "Itt járt a Mikulás" lábnyom matrica - 25 x 10 cm - 2 db / csomag
550 Ft
Karácsonyi dekoráció - "Itt járt a Mikulás" lábnyom matrica - 25 x 10 cm - 2 db / csomag
550 Ft
Műfenyő - 120 cm - Nordmann - PVC - sötétzöld
14 210 Ft
Műfenyő - 120 cm - Nordmann - PVC - sötétzöld
14 210 Ft
Karácsonyi duplafalú üveg pohár - 300 ml
1 890 Ft
Karácsonyi duplafalú üveg pohár - 300 ml
1 890 Ft
Karácsonyi skandináv manó - 95 cm
10 460 Ft
Karácsonyi skandináv manó - 95 cm
10 460 Ft
Karácsonyi dekoráció - téli kesztyű - 7,2 x 5 cm - 2 db / csomag
570 Ft
Karácsonyi dekoráció - téli kesztyű - 7,2 x 5 cm - 2 db / csomag
570 Ft
Karácsonyi dekoráció - asztalterítő futó - manós - 183 x 33 cm
1 910 Ft
Karácsonyi dekoráció - asztalterítő futó - manós - 183 x 33 cm
1 910 Ft
Karácsonyi dekoráció - jégkristály - glitteres ezüst - akasztható - 31 cm
710 Ft
Karácsonyi dekoráció - jégkristály - glitteres ezüst - akasztható - 31 cm
710 Ft
Karácsonyi tányéralátét - manó - 46 x 32 cm
1 120 Ft
Karácsonyi tányéralátét - manó - 46 x 32 cm
1 120 Ft
Karácsonyfadísz szett - fehér - 6 db / szett
2 270 Ft
Karácsonyfadísz szett - fehér - 6 db / szett
2 270 Ft
Dekor figura - 5,4 x 4,6 x 8 cm
610 Ft
Dekor figura - 5,4 x 4,6 x 8 cm
610 Ft
Karácsonyi ajándék matrica szett - 15,2 x 21,6 cm - 40 db / csomag
510 Ft
Karácsonyi ajándék matrica szett - 15,2 x 21,6 cm - 40 db / csomag
510 Ft