LED-es fényfüggöny - hópehely - 3 x 0,75 m - 224 hidegfehér LED - IP44
9 510 Ft
Dobja fel otthona ablakait ezzel a hidegfehér LED-es fényfüggönnyel. A 224 db LED-ből álló függöny tápellátása hálózati áramforrásról történik és az IP44 védelemnek köszönhetően akár kültéren is használható. Az egyes lelógó szálak hossza és LED száma változó, a szálak végén átlátszó hópelyhek találhatóak. A nagy ledszámnak köszönhetően csodálatos látványt nyújt. Ideális lehet ablakok, filagóriák, erkélyek díszítésére is.
- 224 db hidegfehér LED
- Energiatakarékos hálózatos működés
- IP44 védelem
- Átlátszó kábel
| Fényforrás: | 224 db LED |
| Szálak száma: | 16 db LED |
| LED-ek száma szálanként: | 3/4/7/6 db LED |
| LED színe: | Hidegfehér |
| Energiaforrás: | 100 - 240V, 50/60 Hz |
| Adapter teljesítménye: | 31V - 3,6W |
| Védelem: | IP44 (kültéren is használható) |
| Függöny teljes mérete: | 300 x 75 cm |
| Függönyszálak távolsága egymástól: | 20 cm |
| LED-ek távolsága egy szálon: | 8 cm |
| Kábelhossz (adapter - függöny között): | 5 m |
| Kábel színe: | Átlátszó |
Kívánságlistám
A kívánságlista üres
Még több karácsony!
LED-es fali hangulatkép - "LOVE" - 2 x AA, 70 x 30 cm
4 750 Ft
LED-es fali hangulatkép - "LOVE" - 2 x AA, 70 x 30 cm
4 750 Ft
Műfenyő - 120 cm
4 750 Ft
Műfenyő - 120 cm
4 750 Ft
Karácsonyi dekoráció - jégkristály - glitteres ezüst - akasztható - 31 cm
710 Ft
Karácsonyi dekoráció - jégkristály - glitteres ezüst - akasztható - 31 cm
710 Ft
Műfenyő - 120 cm - havas
3 800 Ft
Műfenyő - 120 cm - havas
3 800 Ft
Karácsonyi asztalterítő futó - 180 x 35 cm
2 840 Ft
Karácsonyi asztalterítő futó - 180 x 35 cm
2 840 Ft
Illatgyertya - "téli bogyó" - 120 g
1 220 Ft
Illatgyertya - "téli bogyó" - 120 g
1 220 Ft
Karácsonyi skandináv manó - 7 x 13 x 15 cm - 2 féle
610 Ft
Karácsonyi skandináv manó - 7 x 13 x 15 cm - 2 féle
610 Ft
Üvegpohár - korsó karácsonyi mintával, szívószállal 450 ml
1 020 Ft
Üvegpohár - korsó karácsonyi mintával, szívószállal 450 ml
1 020 Ft
Karácsonyi zokni - csúszásmentes, felnőtt méret - 3 féle minta
2 860 Ft
Karácsonyi zokni - csúszásmentes, felnőtt méret - 3 féle minta
2 860 Ft
Karácsonyi asztalterítő futó - szürke / ezüst - 180 x 28 cm
710 Ft
Karácsonyi asztalterítő futó - szürke / ezüst - 180 x 28 cm
710 Ft
Karácsonyi dekoráció - masni - akasztható - piros - 35 cm
1 000 Ft
Karácsonyi dekoráció - masni - akasztható - piros - 35 cm
1 000 Ft
Karácsonyfadísz szett - fehér - 6 db / szett
2 270 Ft
Karácsonyfadísz szett - fehér - 6 db / szett
2 270 Ft
Karácsonyi tálca - fém - kockás - 33 cm
1 530 Ft
Karácsonyi tálca - fém - kockás - 33 cm
1 530 Ft
Fenyő girland - zöld, havas - 200 cm - PVC
9 510 Ft
Fenyő girland - zöld, havas - 200 cm - PVC
9 510 Ft
Lufi szett - piros, fehér, zöld, karácsonyi motívumokkal - 10 db / csomag
510 Ft
Lufi szett - piros, fehér, zöld, karácsonyi motívumokkal - 10 db / csomag
510 Ft
Karácsonyi LED-es hangulatkép - fali akasztóval, 2 x AA, 30 x 40 cm
3 220 Ft
Karácsonyi LED-es hangulatkép - fali akasztóval, 2 x AA, 30 x 40 cm
3 220 Ft
Ajándéktasak - 10 hidegfehér LED, papír - 330 x 102 x 457 mm - 4 féle / csomag
920 Ft
Ajándéktasak - 10 hidegfehér LED, papír - 330 x 102 x 457 mm - 4 féle / csomag
920 Ft
Karácsonyi székdekor - skandináv manó - 50 x 60 cm - szürke/piros
1 890 Ft
Karácsonyi székdekor - skandináv manó - 50 x 60 cm - szürke/piros
1 890 Ft
Tapadókorongos fali akasztó - 9 db / bliszter
510 Ft
Tapadókorongos fali akasztó - 9 db / bliszter
510 Ft
Ajándéktasak - 10 színes LED, papír - 265 x 127 x 330 mm - 4 féle / csomag - 12 db / csomag
820 Ft
Ajándéktasak - 10 színes LED, papír - 265 x 127 x 330 mm - 4 féle / csomag - 12 db / csomag
820 Ft