LED-es fényfüggöny - jégcsappal - 3,5 x 0,7 m - 180 melegfehér LED - IP44
7 610 Ft
Dobja fel otthona ablakait ezzel a melegfehér LED-es fényfüggönnyel. A 180 db LED-ből álló függöny tápellátása hálózati áramforrásról történik és az IP44 védelemnek köszönhetően akár kültéren is használható. Az egyes lelógó szálak hossza és LED száma változó, a szálak végén átlátszó jégcsapok találhatóak. A nagy ledszámnak köszönhetően csodálatos látványt nyújt. Ideális lehet ablakok, filagóriák, erkélyek díszítésére is.
- 180 db melegfehér LED
- Energiatakarékos hálózatos működés
- IP44 védelem
- Átlátszó kábel
| Fényforrás: | 180 db LED |
| Szálak száma: | 36 db |
| LED-ek száma szálanként: | 4-5-6 db LED |
| LED színe: | Melegfehér |
| Energiaforrás: | 100 - 240V, 50/60 Hz |
| Adapter teljesítménye: | 31V - 3,6W |
| Védelem: | IP44 (kültéren is használható) |
| Függöny teljes mérete: | 350 x 70 cm |
| Függönyszálak távolsága egymástól: | 10 cm |
| LED-ek távolsága egy szálon: | 10 cm |
| Jégcsapok mérete: | 11 cm |
| Kábelhossz (adapter - függöny között): | 5 m |
| Kábel színe: | Átlátszó |
Kívánságlistám
A kívánságlista üres
Még több karácsony!
Karácsonyi szolár lámpa - LED - Mikulás, hóember, pingvin - 36,5 x 6 x 6 cm
920 Ft
Karácsonyi szolár lámpa - LED - Mikulás, hóember, pingvin - 36,5 x 6 x 6 cm
920 Ft
Színezhető táska - karácsonyi - 4 filccel - 24 x 22 cm - 6 féle
510 Ft
Színezhető táska - karácsonyi - 4 filccel - 24 x 22 cm - 6 féle
510 Ft
LED fényfüzér - 5 m - 50 LED - multicolor - 3 x AA
710 Ft
LED fényfüzér - 5 m - 50 LED - multicolor - 3 x AA
710 Ft
Karácsonyi, glitteres, fém karácsonyfa - 28 cm - ezüst
1 120 Ft
Karácsonyi, glitteres, fém karácsonyfa - 28 cm - ezüst
1 120 Ft
Karácsonyi macskajáték - 2 féle
820 Ft
Karácsonyi macskajáték - 2 féle
820 Ft
Karácsonyi dekoráció - fa, kék manó - 10 cm
710 Ft
Karácsonyi dekoráció - fa, kék manó - 10 cm
710 Ft
Karácsonyi lufi - rénszarvas - 60 x 65 cm
590 Ft
Karácsonyi lufi - rénszarvas - 60 x 65 cm
590 Ft
Pálcikás illatosító - "téli bogyó" - 100 ml
1 720 Ft
Pálcikás illatosító - "téli bogyó" - 100 ml
1 720 Ft
Karácsonyfa dísz - hintaló, glitteres - 100 x 100 mm
590 Ft
Karácsonyfa dísz - hintaló, glitteres - 100 x 100 mm
590 Ft
Karácsonyi fénykép dekoráció - filc - csengettyűvel - akasztható - 13 x 17 cm - 3 féle
690 Ft
Karácsonyi fénykép dekoráció - filc - csengettyűvel - akasztható - 13 x 17 cm - 3 féle
690 Ft
Karácsonyi ablakdekor - mikulás - 28,5 x 27 cm
510 Ft
Karácsonyi ablakdekor - mikulás - 28,5 x 27 cm
510 Ft
Karácsonyi szalag - piros - "Merry Christmas" - 60 x 8 cm
710 Ft
Karácsonyi szalag - piros - "Merry Christmas" - 60 x 8 cm
710 Ft
Szaloncukor akasztó - sötétzöld - 200 db / csomag
510 Ft
Szaloncukor akasztó - sötétzöld - 200 db / csomag
510 Ft
Karácsonyi dekoráció - "Itt járt a Mikulás" lábnyom matrica - 25 x 10 cm - 2 db / csomag
550 Ft
Karácsonyi dekoráció - "Itt járt a Mikulás" lábnyom matrica - 25 x 10 cm - 2 db / csomag
550 Ft
Karácsonyfadísz szett - 100 db gömb + csúcsdísz - ezüst
5 720 Ft
Karácsonyfadísz szett - 100 db gömb + csúcsdísz - ezüst
5 720 Ft
Karácsonyi dísz - csipeszes - glitteres madár - piros - 2 db / csomag
1 000 Ft
Karácsonyi dísz - csipeszes - glitteres madár - piros - 2 db / csomag
1 000 Ft
3D Karácsonyi lufi - 360° - alumínium fólia - fenyőfa - 38 x 34 cm
1 020 Ft
3D Karácsonyi lufi - 360° - alumínium fólia - fenyőfa - 38 x 34 cm
1 020 Ft
Karácsonyi dekoráció - rénszarvas - papír - 90 cm
820 Ft
Karácsonyi dekoráció - rénszarvas - papír - 90 cm
820 Ft
LED-es fényfüggöny - mikulás - 1,8 x 0,5 m - 125 melegfehér LED
5 700 Ft
LED-es fényfüggöny - mikulás - 1,8 x 0,5 m - 125 melegfehér LED
5 700 Ft
LED fényfüzér - mikulás - 10 LED - 1,35 méter - melegfehér - 2 x AA
1 510 Ft
LED fényfüzér - mikulás - 10 LED - 1,35 méter - melegfehér - 2 x AA
1 510 Ft