Fényfüggöny - 100 db hidegfehér microLED-del - 3 x 1 m - 230V - távirányítós
5 700 Ft
Dobja fel otthona ablakait ezzel a hidegfehér LED-es fényfüggönnyel. A 100 db LED-ből álló függöny tápellátása hálózati áramforrásról történik és az IP44 védelemnek köszönhetően akár kültéren is használható. A nagy ledszámnak köszönhetően csodálatos látványt nyújtanak a különböző fényjátékok, amelyek az adapteren lévő szilikon gomb vagy távirányító segítségével állíthatóak be. Ideális lehet ablakok, filagóriák, erkélyek díszítésére is.
- 100 db hidegfehér microLED
- Energiatakarékos hálózatos működés
- IP44 védelem
- 8 db fényprogram
- Átlátszó kábel
- Tartozék távirányítóval
| Fényforrás: | 100 db LED |
| Szálak száma: | 10 db |
| LED-ek száma szálanként: | 10 db LED |
| LED színe: | Hidegfehér |
| Energiaforrás: | 100 - 240V, 50/60 Hz |
| Adapter teljesítménye: | 600 mA - 2,7 W |
| Védelem: | IP44 (kültéren is használható) |
| Fényjátékok száma: | 8 program |
| Függöny teljes mérete: | 300 x 100 cm |
| Függönyszálak távolsága egymástól: | 30 cm |
| LED-ek távolsága egy szálon: | 10 cm |
| LED egységek mérete: | 5 mm |
| Kábelhossz (adapter - függöny között): | 3 m |
| Kábel színe: | Átlátszó |
Kívánságlistám
A kívánságlista üres
Még több karácsony!
Karácsonyi zseblámpa - LED-es, 5 féle világítási minta
710 Ft
Karácsonyi zseblámpa - LED-es, 5 féle világítási minta
710 Ft
Adventi dekoráció - mécsestartóval - réz, Mikulás - 8 x 13 cm
800 Ft
Adventi dekoráció - mécsestartóval - réz, Mikulás - 8 x 13 cm
800 Ft
Fényfüzér - 50 db LED - színes - hálózati - 5 m - 8 program
4 370 Ft
Fényfüzér - 50 db LED - színes - hálózati - 5 m - 8 program
4 370 Ft
Karácsonyi dekoráció - manó - 75 cm
920 Ft
Karácsonyi dekoráció - manó - 75 cm
920 Ft
Műfenyő - 120 cm - 3D lucfenyő - PE / PVC
21 450 Ft
Műfenyő - 120 cm - 3D lucfenyő - PE / PVC
21 450 Ft
Színezhető tornazsák - 4 filccel - 33 x 27 cm - 2 féle
610 Ft
Színezhető tornazsák - 4 filccel - 33 x 27 cm - 2 féle
610 Ft
Karácsonyi szolár lámpa - LED - Mikulás, hóember, pingvin - 36,5 x 6 x 6 cm
920 Ft
Karácsonyi szolár lámpa - LED - Mikulás, hóember, pingvin - 36,5 x 6 x 6 cm
920 Ft
Műfenyő szett - 40 cm műfenyő + 20 db dísz - zöld - műanyag
2 270 Ft
Műfenyő szett - 40 cm műfenyő + 20 db dísz - zöld - műanyag
2 270 Ft
Karácsonyi dekoráció - fa, piros hóember - 10 cm
710 Ft
Karácsonyi dekoráció - fa, piros hóember - 10 cm
710 Ft
Karácsonyfadísz - Rénszarvas csengettyűvel - 11 x 10 cm
590 Ft
Karácsonyfadísz - Rénszarvas csengettyűvel - 11 x 10 cm
590 Ft
Karácsonyfadísz - Mikulás - akasztható - 21,5 x 11,5 cm
820 Ft
Karácsonyfadísz - Mikulás - akasztható - 21,5 x 11,5 cm
820 Ft
Műhó - 80 g
1 700 Ft
Műhó - 80 g
1 700 Ft
Karácsonyi dekorációs háló - 4,5 m x 15 cm - 4 féle
800 Ft
Karácsonyi dekorációs háló - 4,5 m x 15 cm - 4 féle
800 Ft
Karácsonyi székdekor - skandináv manó - 50 x 60 cm - szürke/piros
1 890 Ft
Karácsonyi székdekor - skandináv manó - 50 x 60 cm - szürke/piros
1 890 Ft
Karácsonyi dekoráció - asztalterítő futó - Mikulás - 183 x 33 cm
1 910 Ft
Karácsonyi dekoráció - asztalterítő futó - Mikulás - 183 x 33 cm
1 910 Ft
Dekorációs baba - 13 cm - 2 féle
590 Ft
Dekorációs baba - 13 cm - 2 féle
590 Ft
Karácsonyi LED-es fényfüzér - gél ablakmatrica - 6 LED - 2 x AA
1 910 Ft
Karácsonyi LED-es fényfüzér - gél ablakmatrica - 6 LED - 2 x AA
1 910 Ft
Karácsonyi székdekor szett - Mikulás - 50 x 60 cm - piros/fehér
1 700 Ft
Karácsonyi székdekor szett - Mikulás - 50 x 60 cm - piros/fehér
1 700 Ft
Karácsonyi ajándék tasak - extra nagy - fólia - jégkristály - 78 x 120 cm
710 Ft
Karácsonyi ajándék tasak - extra nagy - fólia - jégkristály - 78 x 120 cm
710 Ft
LED-es fényfüggöny - hógömb mikulással - 2,7 x 0,75 m - 110 melegfehér LED - IP44
7 610 Ft
LED-es fényfüggöny - hógömb mikulással - 2,7 x 0,75 m - 110 melegfehér LED - IP44
7 610 Ft