LED-es fényfüggöny - hógömb mikulással - 2,7 x 0,75 m - 110 melegfehér LED - IP44
7 610 Ft
Fokozza az ünnepi hangulatot egy különleges fényfüggönnyel! A fényfüggöny világító részeit klasszikus hógömbök alkotják, amelyekben egy-egy Mikulás található. A 270 cm hosszú és 75 cm széles függöny 110 db melegfehér mikroLED-del van ellátva, amelyek egyszerre világítják meg az összes gömböt. Az IP44 védelemnek köszönhetően a függöny akár kültéren is használható. A dekoratív hógömbök és a hangulatos világítás kombinációja garantálja, hogy otthona kész legyen az ünnepekre!
- 110 db melegfehér LED
- Energiatakarékos hálózatos működés
- IP44 védelem
- Átlátszó kábel
| Fényforrás: | 110 db LED |
| Szálak száma: | 10 db LED |
| LED-ek száma szálanként: | 6+5 db LED |
| LED színe: | Melegfehér |
| Energiaforrás: | 100 - 240V, 50/60 Hz |
| Adapter teljesítménye: | 31V - 3,6W |
| Védelem: | IP44 (kültéren is használható) |
| Függöny teljes mérete: | 270 x 75 cm |
| Függönyszálak távolsága egymástól: | 30 cm |
| LED-ek távolsága egy szálon: | 10 cm |
| Kábelhossz (adapter - függöny között): | 5 m |
| Kábel színe: | Átlátszó |
Kívánságlistám
A kívánságlista üres
Még több karácsony!
Kötény - karácsonyi - 55 x 70 cm
1 510 Ft
Kötény - karácsonyi - 55 x 70 cm
1 510 Ft
Karácsonyfadísz - glitteres rénszarvas - 12 cm - piros/arany/ezüst - 4 db / csomag
820 Ft
Karácsonyfadísz - glitteres rénszarvas - 12 cm - piros/arany/ezüst - 4 db / csomag
820 Ft
Karácsonyi dekoráció - fa, kék manó - 15 cm
750 Ft
Karácsonyi dekoráció - fa, kék manó - 15 cm
750 Ft
Karácsonyi italos üveg dekor - 3D rénszarvas - poliészter - 27 x 12 cm
610 Ft
Karácsonyi italos üveg dekor - 3D rénszarvas - poliészter - 27 x 12 cm
610 Ft
Fenyő girland - zöld - 270 cm - PET
10 840 Ft
Fenyő girland - zöld - 270 cm - PET
10 840 Ft
LED fényfüzér - mikulás - 10 LED - 1,35 méter - melegfehér - 2 x AA
1 510 Ft
LED fényfüzér - mikulás - 10 LED - 1,35 méter - melegfehér - 2 x AA
1 510 Ft
Karácsonyi dekoráció - lufi - klasszikus izzó - 26 x 43 cm - 4 db / csomag
510 Ft
Karácsonyi dekoráció - lufi - klasszikus izzó - 26 x 43 cm - 4 db / csomag
510 Ft
Fényfüggöny - 100 db melegfehér LED-del - 3 x 1 m - 230V - távirányítós
7 610 Ft
Fényfüggöny - 100 db melegfehér LED-del - 3 x 1 m - 230V - távirányítós
7 610 Ft
Fenyő girland - sötét zöld - 270 cm - PVC
5 130 Ft
Fenyő girland - sötét zöld - 270 cm - PVC
5 130 Ft
Szolár dekoráció fenyőfa 10 cm
820 Ft
Szolár dekoráció fenyőfa 10 cm
820 Ft
Műfenyő - 180 cm - 3D lucfenyő - PE / PVC
49 520 Ft
Műfenyő - 180 cm - 3D lucfenyő - PE / PVC
49 520 Ft
Karácsonyi lámpa - 5 LED - jégkristály - 34,5 cm - melegfehér - 3 X AA
2 840 Ft
Karácsonyi lámpa - 5 LED - jégkristály - 34,5 cm - melegfehér - 3 X AA
2 840 Ft
Elektromos kandalló - 180° - hősugárzó + LED - 36 x 21,5 x 36 cm
26 400 Ft
Elektromos kandalló - 180° - hősugárzó + LED - 36 x 21,5 x 36 cm
26 400 Ft
Karácsonyi dekoráció - manó - 75 cm
920 Ft
Karácsonyi dekoráció - manó - 75 cm
920 Ft
Műfenyő - 120 cm - ezüstfenyő dús ágakkal - PVC - havas
19 800 Ft
Műfenyő - 120 cm - ezüstfenyő dús ágakkal - PVC - havas
19 800 Ft
Karácsonyi habmatrica mikulás 60 db / csomag
510 Ft
Karácsonyi habmatrica mikulás 60 db / csomag
510 Ft
Tányér- és poháralátét - mikulásos - 8 db
610 Ft
Tányér- és poháralátét - mikulásos - 8 db
610 Ft
Karácsonyi dekorációs háló - 9,15 m x 15 cm - 3 féle
1 410 Ft
Karácsonyi dekorációs háló - 9,15 m x 15 cm - 3 féle
1 410 Ft
Karácsonyi dekoráció - "Itt járt a Mikulás" lábnyom matrica - 25 x 10 cm - 2 db / csomag
550 Ft
Karácsonyi dekoráció - "Itt járt a Mikulás" lábnyom matrica - 25 x 10 cm - 2 db / csomag
550 Ft
Székdekor - mikulás - 47 x 49 cm
920 Ft
Székdekor - mikulás - 47 x 49 cm
920 Ft